Шановні українські журналісти

Я знаю, що ви мене читаєте. Прочитайте ще раз і схаменіться.

Майже три тижні тому я писала про ідіотський законопроект від Партії регіонів про заборону ГМО. Жодного резонансу в ЗМІ. Я розумію, за таке можливо ніхто не платить, а можливо і тема вам нецікава.

Тепер увага. Одразу після ініціативи партії регіонів прокинулась комуністична партія з подібною ініціативою. Це ще більш катастрофічний законопроект за поданням Даниленко. Власне нічого нового в порівнянні з законопроектом Партії регіонів, крім того, що взагалі пропонується все заборонити, а також додати пункт в кримінальний кодекс:
«Діяльність, пов’язана зі створенням, випробуванням та впровадженням ГМО в обіг, виготовлення, продаж та імпорт ГМО і продуктів харчування, які виготовленні з ГМО, або містять його у своєму складі, караються штрафом до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до трьох років. »
Сам текст законопроекту граматично і стилістично неграмотний, ніби написаний запущеним дислексиком.

В пояснювальній записці пишуть ідіотський безграмотний брєд:

» ГМО – це не натуральний продукт. Харчування їжею, яка містить ГМО в майбутньому може призвести до не передбачуваних наслідків для здоров’я.

Експерименти проведені над мишами дають підстави говорити, що вживання ГМО харчів небезпечне для людей. (Якими мишами?!!!)

Українських громадян і без ГМО з кожним днем стає все менше. Треба берегти свій народ, поки він існує як такий. (Дешевий популізм — 1!!!)

Держава повинна дбати про здоров’я своїх громадян, а не про комерційні егоїстичні інтереси бізнесменів. (Дешевий популізм — 2!!!)

Країна ЕС – Польща, вже проголосила свою територію вільною від ГМО. І разом з цим, це їй не мішає експортувати в Україну продукцію ГМО. Враховуючи факт, що сьогодні Україна з країни експортера перетворилася в державу імпортер, слід хоча б забезпечити умови, при яких іноземна продукція буде якісною. (По-перше, згідно законодавства ЄС, ГМ-продукція «білої» біотехнології, тобто ензими, вітаміни, ароматизатори, ліки, вакцини і так далі не підпадає під загальну ГМ-заборону, натомість в українській інтерпретації ПІДПАДАЄ. По-друге, шановні комуністи, постидайтесь. В українській мові вираз «не мішає» розмовний, а не літературний)

Україна повинна стати територією без ГМО. (Боїтесь їсти ГМ сою? селяві. Не їжте! Це хоч і дуже нерозумна стратегія з точки світової перспективи, але кожен народ має право на безпричинні страхи і забобони. Але схаменіться! Пропонується кримінальна відповідальність за імпорт вітамінів і фактично більшості рекомбінатних вакцин, ліків і протеїнів. І всі мовчать?

Реклама

One Response to Шановні українські журналісти

  1. Hi there! Quick question tҺat’s entіrely off topic.
    Do you know hoԝ to make your site mobile friendly? My weblog looks weord when viewing fгom myy iphone 4.
    ӏ’m tгying toо find a template ߋr plugin that mіght be able to fiҳ tɦis problеm.
    Ιf you hɑve any suggestions, рlease share. Thɑnk yoս!

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google+ photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google+. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

w

Connecting to %s

%d такие блоггеры, как: