Анонс

Progenes пише до WordPress про L-карнітін. Як завжди, каже, що здоровій людині нема смисла купувати і вживати, сподіваючись схуднути або, як пишуть на атлетичних форумах, "розігнати метаболізм".

Краткое содержание текста для рускоязычных: Нет серьезных научных исследований, подтверждающих волшебное действие карнитина на здоровых, но немного ожиревших людей, которые делают пробежечку трусцой, а также на бодибилдиров, которые карнитином "подсушивают" рельеф.
Англоязычных отправляю сюда.

Ваша Русланка.
UPD. Кстати, благодарю всех, кто голосовал. Вашими усилиями блог в финале. Окончательная судьба теперь в руках жюри.
finalist(455x130)2_1

Реклама

26 Responses to Анонс

 1. як щодо просто кави?
  колись займався етім самим білдінгом трохи, там у їхніх журналах кофеїн написаний як один із найкращих підсушувачів рельєфа

 2. як щодо просто кави?
  колись займався етім самим білдінгом трохи, там у їхніх журналах кофеїн написаний як один із найкращих підсушувачів рельєфа

 3. ну от якщо ти дочитав текст до кінця, то до висновків міг би прийти сам. для розщеплення жирів необхідно сигнал. дивимся про механізм дії кофеїну. «По современным данным, в механизме действия кофеина существенную роль играет его угнетающее влияние на фермент фосфодиэстеразу, что ведёт к внутриклеточному накоплению циклического аденозинмонофосфата». (це той самий АМР, який уловлюється сенсором енергентичного статусу клітини і запускає все це в напрямку продукції енергії)

 4. ну от якщо ти дочитав текст до кінця, то до висновків міг би прийти сам. для розщеплення жирів необхідно сигнал. дивимся про механізм дії кофеїну. «По современным данным, в механизме действия кофеина существенную роль играет его угнетающее влияние на фермент фосфодиэстеразу, что ведёт к внутриклеточному накоплению циклического аденозинмонофосфата». (це той самий АМР, який уловлюється сенсором енергентичного статусу клітини і запускає все це в напрямку продукції енергії)

 5. якшо накопление АМП, а АМП запускає продукування енергії — значить жири таки розщеплюються?

 6. якшо накопление АМП, а АМП запускає продукування енергії — значить жири таки розщеплюються?

 7. звісно. кофеїни, ефедрини і інші стимулятори діють сигналом для організму, що треба енергія. Інша справа, що побічні ефекти від такого стимулювання бувають серйозними.

 8. звісно. кофеїни, ефедрини і інші стимулятори діють сигналом для організму, що треба енергія. Інша справа, що побічні ефекти від такого стимулювання бувають серйозними.

 9. сєрце? (тим не менш пішов заварювати каву і крутити самокрутку)

 10. сєрце? (тим не менш пішов заварювати каву і крутити самокрутку)

 11. от іще питання.
  якщо ось це наприклад правда

  (а воно хоч і перебільшено але правда) —
  як люди взагалі здатні курити більше року, не здохнувши к єбєням від переповнення смолою?

 12. от іще питання.
  якщо ось це наприклад правда

  (а воно хоч і перебільшено але правда) —
  як люди взагалі здатні курити більше року, не здохнувши к єбєням від переповнення смолою?

 13. ну це правда. просто організм він весь час з цим всим бореться. виводить наскільки може ці смоли. але він не залізний!

 14. ну це правда. просто організм він весь час з цим всим бореться. виводить наскільки може ці смоли. але він не залізний!

 15. а виводить — оце і є кашель курця по ранках?

 16. а виводить — оце і є кашель курця по ранках?

 17. ржу. ні звісно. як ти бачиш, ці смоли принаймні водорозчинні. а легені всі густо пронизані кровоносними судинами, які насичуються там киснем і рештою фігні, як то ці розчинені смоли і виносять це в печінку, правда перед цим заносять це все в мозок, але там також є певні бар»єри. карочє, куріння це зло!

 18. ржу. ні звісно. як ти бачиш, ці смоли принаймні водорозчинні. а легені всі густо пронизані кровоносними судинами, які насичуються там киснем і рештою фігні, як то ці розчинені смоли і виносять це в печінку, правда перед цим заносять це все в мозок, але там також є певні бар»єри. карочє, куріння це зло!

 19. знаю. но яке пріятне.

 20. знаю. но яке пріятне.

 21. ПОЗДРАВЛЯЮ С ПОБЕДОЙ!

 22. ПОЗДРАВЛЯЮ С ПОБЕДОЙ!

 23. Спасибо! думаю, что напишу отдельный пост

 24. Спасибо! думаю, что напишу отдельный пост

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google+ photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google+. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

w

Connecting to %s

%d такие блоггеры, как: