Анонс

Progenes пише до WordPress про генетику від гороху Менделя до останніх відкриттів природи раку.

Реклама

4 Responses to Анонс

  1. вчені з Балтімору, схоже, врахували, що є гліобластоми первинні і вторинні, а також що вони мають тісний зв’язок з віком і статтю пацієнта. А ось ті, що з The Cancer Genome Atlas Research схоже ні, принаймні, в абстракті не вказали, але згадують про застосування ліків.
    Як на мене, то гліобластома — недосить вдалий об’єкт для пошуку першопричини.

  2. вчені з Балтімору, схоже, врахували, що є гліобластоми первинні і вторинні, а також що вони мають тісний зв’язок з віком і статтю пацієнта. А ось ті, що з The Cancer Genome Atlas Research схоже ні, принаймні, в абстракті не вказали, але згадують про застосування ліків.
    Як на мене, то гліобластома — недосить вдалий об’єкт для пошуку першопричини.

  3. ну я намагалась не лізти в дєбрі статей. можна сперечатись на тему, чи є гліобластома вдалим чи невдалим об»єктом. з нею працюють вже давно, багато вже було досі відомо. але я, коли готувала статтю, подивилась на сучасний стан знань про гліобластому. справа в тому, що якраз її намагались вже давно лікувати генно-інженерними методами, мова йшла про клінічні фази фармацевтичних досліджень застосування ретровірусів в «латанні» поломок. причому навколо цього вже точились палкі дискусії. а саме це дослідження багато чого проясняє якраз щодо сумнівності перспектив.

  4. ну я намагалась не лізти в дєбрі статей. можна сперечатись на тему, чи є гліобластома вдалим чи невдалим об»єктом. з нею працюють вже давно, багато вже було досі відомо. але я, коли готувала статтю, подивилась на сучасний стан знань про гліобластому. справа в тому, що якраз її намагались вже давно лікувати генно-інженерними методами, мова йшла про клінічні фази фармацевтичних досліджень застосування ретровірусів в «латанні» поломок. причому навколо цього вже точились палкі дискусії. а саме це дослідження багато чого проясняє якраз щодо сумнівності перспектив.

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход / Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход / Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход / Изменить )

Google+ photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google+. Выход / Изменить )

Connecting to %s

%d такие блоггеры, как: